Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do udanych. W niniejszym etapie jego cena osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co jest dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z pewnością nie jest warunkiem do zabawy dla dużo osób. O ile spekulanci mogą wykorzystać ją do pomnożenia swojego majątku, o końcu w sukcesu działalności górników idzie to wręcz w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najaktualniejszych informacji wynika, że górnicy przeprowadzili w teraźniejszym ciągu samej z najzdrowszej sprzedaży własnych sposobów z frontu bieżącego roku. W praktyce pewno toż dlatego oznaczać, że młodsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na miary rentowności (albo nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, że w teraźniejszym czasie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zderzeniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to dopiero niewielki ułamek, to używając pod uwagę środki wyprzedawane przez górników, istniała wówczas różna najważniejsza taka transakcja w ostatnim roku.

O ile więksi górnicy z liczniejszymi portfelami mogą sobie pozwalać na finansowanie własnej działalności i doświadczenie gorszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do rozwiązania, bądź ponad zawieszenia własnej role, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów dochodzi do najważniejszych pooli wydobywczych, a mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC zabierają się oni wywoływać, zwiększając presję sprzedażową na zbytu.

Jeśli rzecz na targu się nie poprawi a cena BTC szybko nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może pokazać się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w rezultat którego przybędzie do zmniejszenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments