w jakich krajach jest żabka

Baza wiedzy

Znaleziony temat: w jakich krajach jest żabka

Żabka to popularna sieć sklepów spożywczych, która działa nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach. Jeśli jesteś ciekawy, gdzie dokładnie można znaleźć sklepy Żabka poza granicami naszego kraju, ten artykuł jest dla Ciebie!

Pierwszym krajem, w którym Żabka zdecydowała się rozszerzyć swoją działalność, jest Czechy. Sieć ta zaczęła swoje funkcjonowanie na terenie naszych południowych sąsiadów w 2010 roku. Obecnie w Czechach można znaleźć wiele sklepów Żabka, które oferują szeroki wybór produktów spożywczych i codziennych artykułów.

Kolejnym krajem, w którym Żabka jest obecna, jest Słowacja. Sieć ta rozpoczęła swoją działalność na terenie tego kraju w 2012 roku. Sklepy Żabka w Słowacji cieszą się dużą popularnością, oferując klientom szeroki wybór produktów spożywczych, świeże pieczywo i wiele innych artykułów.

Innym krajem, w którym można spotkać sklepy Żabka, jest Rumunia. Sieć ta zadebiutowała na tamtejszym rynku w 2017 roku. Rumunia jest jednym z największych rynków dla Żabki poza granicami Polski. Sklepy Żabka w Rumunii oferują klientom szeroki wybór produktów spożywczych, napojów, słodyczy i wiele innych artykułów.

Kolejnym krajem, w którym można znaleźć sklepy Żabka, jest Mołdawia. Sieć ta rozpoczęła swoją działalność na terenie tego kraju w 2018 roku. Sklepy Żabka w Mołdawii oferują klientom szeroki wybór produktów spożywczych, świeże owoce i warzywa, a także wiele innych artykułów.

Ostatnim krajem, w którym Żabka jest obecna, jest Bułgaria. Sieć ta zadebiutowała na tamtejszym rynku w 2019 roku. Sklepy Żabka w Bułgarii oferują klientom szeroki wybór produktów spożywczych, napojów, artykułów codziennego użytku i wiele innych.

Jak widać, sieć sklepów Żabka nie ogranicza się tylko do Polski. Jej obecność można znaleźć również w Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii i Bułgarii. Dzięki temu, osoby podróżujące do tych krajów mogą liczyć na znajome logo i

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: w jakich krajach jest żabka

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments